לוח קומו לעסקים - עושה את ההבדל הגדול בין לקוחות שמתקשרים לשאול שאלות לבין אלה שבאים לקנות!

לקבלת מידע מלא על הפרסום - אנא מלא את הפרטים או צלצל: 03-7707676
שם מלא *  
טלפון *  
דוא"ל *  
שלח פרטים
וההבדל גדול! בזמן שבלוחות הפרסום הרגילים הלקוח מחפש את מה שמתאים לו, בלוח קומו הדברים עובדים הפוך : הדירות, המוצרים (כולל מוצרי יד שניה) והשירותים שמתאימים ללקוח מחפשים אותו.
הכל בזכות מערכת ההתראות החכמה והבלעדית ללוח קומו. זוהי מערכת מתקדמת שיודעת לשלוח הודעה לנייד או למייל של הגולשים כאשר יש התאמה מלאה בין החיפוש שלהם לפרסום שלך, וזה קורה ברגע שבו המודעה עולה לאוויר. כך, מצד אחד - נחסכים ממך כל כך הרבה שעות וימים של ריצות, טירחה ובילבולי מוח, ומצד שני - הראשונים להגיע אליך הם ה"לקוחות החמים" שמתאים להם לסגור איתך עסקה ומהר בכל תחום וקטגוריה:
פרסמת דירה למכירה
או דירה להשכרה?
מי כמוך יודע כמה "חם" ומהיר החלטה הוא לקוח שסוף סוף מצא בדיוק את הנכס שחיפש.
פרסמת כלי רכב למכירה?

כשהכל מתאים לקונה: המחיר, השנתון, הקילומטרז' ומספר הידיים - המכירה היא החלק הקל והמהיר!
פרסמת מוצרים למכירה
(כולל מוצרי יד שניה)?
במקום אלה שמתקשרים כדי לשאול שאלות או להתמקח - מגיעים אליך אלה שבאים לקנות!
ויש עוד כמה יתרונות מהם נהנים המפרסמים בלוח קומו לעסקים: המערכת גם מתעדת שיחות בעבורך ככה לא מפספסים אף לקוח פוטנציאלי. מחפשים אותך גולשים שקיבלו הודעות ממערכת ההתראות החכמה בדבר התאמה בין החיפוש שלהם לפרסום שלך. אבל... דווקא עכשיו, אין באפשרותך להשיב: סיור בדירות עם לקוחות אחרים, נסיעת מבחן עם לקוח, פגישה עסקית או טיפול בלקוח שהגיע לבית העסק. אין בעיה, המערכת החכמה מתעדת את כל השיחות ושולחת לך sms עם רשימת הפונים שיש לחזור אליהם ומספרי הטלפון שלהם. לא פחות חשוב - השירות האישי נכון, מדובר בלוח פרסום אינטרנטי ומערכת שעושה בשבילך עבודה נפלאה באופן אוטומטי, ועדיין… מדובר בבני אדם והקשר הישיר וההדוק בינך לבינינו חשוב ואפילו חיוני. לא צ’ט וירטואלי ולא 'השאר הודעה ואנחנו נחזור אליך'. בלוח קומו, המת"ל - מנהל תיק לקוח אישי - ילווה אותך לכל אורך התהליך ויעמוד לשירותך בזמינות מיידית לכל שאלה, ייעוץ פרסומי, בקשה לתמיכה טכנית או מענה לצורך שמתעורר.

לקבלת מידע מלא על הפרסום
צלצל אלינו: 03-7707676© כל הזכויות שמורות לחברת לוחות קומו בע"מ